Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Куртки пухові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Холодна пора часто обмежує людину в проведенні вільного часу на відкритому повітрі. Зберегти тепло та комфорт можна не тільки залишившись вдома за переглядом улюбленої серії фільмів. Активності на природі взимку, мандрівки чи катання на гірськолижному курорті стане ще комфортнішим, якщо правильно підібрати одяг. Габаритні та досить важкі зимові куртки можна замінити на дещо зручніше, а ми розповімо, що саме.

Пухова куртка – шар утеплення, який використовуються для збереження тепла вашого тіла в холодну пору року. Природні теплоізоляційні властивості пуху в поєднанні з низькою вагою роблять куртки з цього матеріалу універсальним рішенням як для туристичного, так і повсякденного використання.

Види пухових курток

Якщо ви плануєте купити куртку пуховик, варто розібратись з різновидами та призначенням усіх можливих варіантів. Ось трохи детальніше:

  • Класичні міські пухові куртки – використовуються для повсякденного носіння. Наповнювач – поєднання пуху з пір'ям та синтетикою. Універсальний дизайн дозволяє використовувати таку зимову курточку як у місті, так і для прогулянок на природі;
  • Легкі пуховики або мікропуховки – використовуються як шар утеплення за тришаровою системою одягу або як окрема повноцінна куртка, коли температура повітря ще не занадто низька;
  • Куртки на пуху для активного відпочинку – альпінізм, активності на природі, гірськолижний спорт та не тільки. Повноцінна зимова пухова куртка із захистом від дощу, вітру, снігу, дуже низьких температур та будь-якої негоди. 
  • Парки – подовжені варіанти, не завжди підходять для активного відпочинку, але точно стануть в нагоді для повсякденного використання в міських умовах.

Пуховик для гір – досить широке поняття, яке включає як мікропуховки, так і повноцінні утеплені та захищені від вологи зимові варіанти. Все залежить від складності походу, температури повітря та деяких інших аспектів. Якщо одяг підбирається за тришаровою системою ( термобілизна+утеплювач+захисний шар), то можна використовувати мікропуховик як шар утеплення. Якщо ви плануєте більш складну мандрівку за наднизьких температур, варто звернути увагу на повноцінні зимові куртки з наповнювачем з цього матеріалу та захисном від вітру та дощу.

Окремо варто згадати про типи курток для активних занять та їх розподіл за призначенням не тільки з пуху, а й інший матеріалів. Ось трохи детальніше:

  • гірськолижні куртки – зазвичай виготовляються з використанням синтетичних утеплювачів. Жіноча модель, як правило, буде більш утеплена за аналогічну чоловічу. Також робиться розрахунок на анатомічні особливості;
  • куртки та парки для міста – створюються як із синтетики, так і пуху. Замовити модель, яку можна використовувати щодня ви можете онлайн у відповідному каталозі нашого сайту
  • утеплені курки — використовуються як другий шар утеплення за тришаровою системою одягу. Можуть застосовуватись як повноцінні куртки при не дуже низьких температурах. Скільки коштує та чи інша модель ви можете переглянути у нашому інтернет-магазині;
  • вітровки – як правило, не утеплені та захищають лише від вітру. З дощем такі не впораються, але ідеально підходять для вітряного та похмурого дня. Вартість доставки в будь-який куточок України ви можете уточнити у нашого онлайн-консультанта.

На скільки теплі пухові куртки?

Теплоізоляційні властивості будь-який курток, зокрема пухових залежать від ряду факторів. Ось, що варто знати про тепло і пух:

  1. Тип пуху. Зазвичай у пухових куртках використовується або качиний, або гусячий пух. Останній вважається більш теплим та легшим за качиний, але й дорожчим. Загалом пух вважається наповнювачем з найкращими теплоізоляційними властивостями серед матеріалів, які застосовуються для утеплення в куртках та туристичних спальниках.
  2. Співвідношення пуху і пір’я. Курточка з більшим вмістом пуху буде теплішою. До прикладу парка з показниками 90% пуху та 10% пір'я буде теплішою за таку ж зі співвідношенням 80% до 20%. Ціна варіантів, де пір’я більше значно менша.
  3. Fill power. Пружність пуху або ж показник об’єму. Уявіть, що матеріали з однаковою вагою займають простір по-різному. Для цього показника використовується стандартизована вага – 1 унція. Пух з показником 450-550 Fill Power буде займати вдвічі менше об’єму всередині виробу, ніж куртка з наповнювачем у якого показник 800 Fill Power. Більший показник – краща здатність заповнити простір – краща теплоізоляція з меншою вагою. Як правило, ціна виробу з вищими показниками буде значно вища за інші моделі. 
  4. Зовнішні матеріали. Мокрий пух втрачає свої теплоізоляційні властивості, а ви не зберігаєте вироблене тілом тепло. Аби уникнути цього така куртка пуховик має бути захищена від намокання. Проблема вирішується або використанням мембран, або водовідштовхувального просочення. Наявність обох вищезгаданих – взагалі ідеальне рішення для хорошої зимової рухової куртки. Інколи виробники обробляють пух методом силіконізації, після чого він отримує гідрофобні властивості. Вартість останніх, як правило, дещо вища.

Як прати пухові куртки?

Догляд за пуховими виробами потребую особливої уваги, адже неправильне прання чи сушка можуть зіпсувати пух чи зовнішній матеріал, а куртка в результаті втратить свої теплозберігаючі властивості. Декілька основних порад:

  1. Інструкція ніколи не буде зайвою. Ми не можемо бути впевнені як виробник обробив пух та які режими та засоби варто обирати для прання конкретного виробу. Інформація на етикетці пухової куртки точно не стане на заваді.
  2. Підготовка для прання. Важливо застьогнути усі блискавки, кишені та заклеїти липучки, щоб під час прання вони не пошкодили зовнішній матеріал та сам пух.
  3. Ручне прання або пральна машинка. Підходять обидва варіанти. Для пуху існують спеціальні рідкі миючі засоби – вони підходять найкраще. Якщо ж ви обрали прання в машинці – делікатний режим та температура, яка не перевищуватиме 30 градусів. Звичайні пральні порошки можуть залишати сліди на функціональному одязі, псувати структуру пуху та весь виріб в цілому, тому знову звертаємо увагу, що спеціалізований засіб підійде найкраще.
  4. Пограємо у великий теніс. Для того, щоб розподілити пух рівномірно під час прання та сушки в барабан пральної машини можна покласти декілька тенісних м’ячиків.
  5. Сушіння. Делікатна сушка за низьких температур у сушильній машинці – перший спосіб. Під час такої сушки можна додати знову тенісні м’ячики – цим ви розпушите пух та розіб’єте грудки, в які він міг збитись. У добре провітрюваному приміщенні на горизонтальній поверхні – другий спосіб. Якщо ж пух збився – можна додатково відправити виріб у сушильну машинку із м’ячиками, попередньо розпушивши згустки у місцях, де він збився. Як правило, таке може відбуватись біля комірця, манжетів на руках чи по лінії талії та кишень.

Де купити пуховик в Одесі та Україні?

У нашому магазині ви можете замовити утеплену пухом куртку для будь-якого типу активності з доставко по всій Україні. Наші менеджери допоможуть підібрати модель, яка підійде найкраще саме під ваш запит. Каталог інтернет-магазину Adrenalin постійно оновлюється, має актуальні ціни та наявність, тому ви точно зможете знайти те, що шукали.

Завітайте до нашого фізичного магазину в місті Одеса та оберіть тепло на цю зиму. 

Яка середня вартість якісних пухових курток?

Жіночі та чоловічі пухові куртки можна знайти в діапазоні від п'яти до п'ятнадцяти тисяч гривень. На вартість пухової куртки впливають використовувані виробником технології, сезонність певної моделі, а також її довжина.

Які бренди популярні серед пухових курток?

Якщо ви хочете купити зимову пухову куртку, яка довго прослужить і забезпечуватиме тепло незалежно від ваших зимових активностей, зверніть увагу на бренди Picture Organic і Sierra Designs. Ці виробники спеціалізуються на створенні професійної екіпіровки для екстремальних активностей - від сноубордингу до альпінізму.

Які особливості утеплювачів впливають на теплоізоляцію пухових курток?

Теплоізоляція пухових курток залежить від типу пуху, коефіцієнта Fill Power і своєї конструкції. Що вищий Fill Power, то тепліша і легша куртка. Fill Power позначає обсяг пуху в куртці. Також велику роль відіграє відсоток самого пуху в наповнювачі - чим він вищий, тим теплішою буде куртка.

Як вибрати пухову куртку для різних температур?

Обираючи пухову куртку, орієнтуйтеся на її утеплювальні властивості, щільність наповнювача і довжину. Куртка з високим показником Fill Power краще зберігає тепло в екстремальних умовах. Крім того, для особливо низьких температур найкраще підходять довші куртки - ті, які закінчуються нижче пояса. Якщо ви плануєте перебувати в дуже вітряній місцевості, переконайтеся, що на куртці є «теплі» шви - вони не дають вітру просочитися через пух, а самому пуху - збиватися в грудки.

Вгору