Кількість
|
Вартість
|
||
|
Захисний шолом — невід’ємна частина спорядження для кожного, хто обрав займатися активними видами спорту. Катання на роликах, самокаті, скейтборді – заняття із підвищеним ризиком падінь та отримання травм. Життя та здоров’я – найцінніший ресурс, тому важливо відповідально підходити до вибору захисту, щоб бути готовим до будь-яких несподіванок.
Повний набір захисного спорядження включає захист колінних і ліктьових суглобів, захист зап’ястя та голови. Жодну з цих складових не можна ігнорувати. У цій статті ми детально розглянемо основні відмінності між шоломами та надамо рекомендації щодо їх правильного підбору.
На що звернути увагу при виборі захисного шолому?
- Захисне спорядження має відповідати стандартам якості, що засвідчують їх відповідність конкретному ступеню захисту. Кожен шолом повинен мати відповідне позначення. Часто вони реалізуються наліпками, що розташовані всередині шолому чи на бірці, в якій вказано всю інформацію про товар. На кожному шоломі, що представлено у нашому каталозі ви точно знайдете таке позначення.
- Захисний шолом для роликів чи скейту точно не підійде для катання на лижах. Різні види активностей передбачають свої ризики, на які виробники шукають найкращі рішення окремо. Не варто використовувати захисні шоломи не за призначенням, адже це напряму впливає на вашу безпеку.
- Вартість шолому залежить від технологій, що використовуються під час його створення. Різні типи застібок, підкладки всередині шолому, регулювання розміру та дизайн — все це впливає на ціну захисту.
Як правильно підібрати шолом?
Підбір шоломів, захисних наборів та взагалі всього захисного спорядження включає ряд рекомендацій, на які варто звернути увагу перед тим, як здійснити замовлення. Ось декілька основних порад з підбору шолому:
- Визначте розмір голови. Виміряйте обхват об’єму голови трохи вище скроні, умовно створивши коло. Якщо у вас є сантиметрова стрічка або мотузка – вони стануть у нагоді. Коло має бути рівним, як правило, розташованим вище лінії, де знаходяться брови приблизно на 2 пальці. Якщо ви плануєте замовити шолом онлайн в інтернет-магазині Adrenalin.ua, зверніться до наших менеджерів, вони підкажуть всі нюанси вибору та примірки.
- Примірка. Під час тест-драйву вашого захисного спорядження для голови, зверніть увагу на те, як сидить козирок вашого шолому. Він не повинен знаходитись на рівні, де розташовані ваші брови та водночас не “дивитись” вгору. Якщо він розташований під прямим кутом — посадка шолому вибрана правильно. Наступне на що варто звернути увагу — зручність. Якщо вам щось передавлює, а єдиним бажанням стає необхідність його зняти, оберіть наступний розмір або іншу модель. Захисне спорядження має бути комфортним та водночас надійним, тому шукайте модель, що відповідає саме цим критеріям.
Де купити захисний шолом в Україні?
Найкраще обирати захисне спорядження в магазинах, що спеціалізуються на активному відпочинку та екстремальних видах спорту. Якщо ви плануєте купити шолом захисний, перегляньте наш каталог, там можна знайти як дорослі, так і дитячі шоломи практично для будь-яких активностей. Плануєте кататись на самокаті, не уявляєте свого відпочинку без прогулянкового катання на роликах — подбайте про свою безпеку.
Якщо ви з м.Одеса, завітайте до нашого офлайн магазину, там можна одразу переглянути шоломи, захисні комплекти та вибрати аксесуари для спортивного спорядження. Практично всі менеджери нашого магазину займаються активним відпочинком, ходять у гори, катаються на скейтбордах та роликах, тому будьте впевнені, що отримаєте дійсно корисні поради з вибору спорядження.
Залишайте замовлення на нашому сайті Adrenalin.ua, швидка доставка у будь-який населений пункт України не заставить вас довго чекати. Скільки коштує той чи інший товар, акційні позиції, поради з підбору та ще багато всього – ви знайдете саме у нас.