Кількість
|
Вартість
|
||
|
Термотруси — невід’ємна частина зимового гардеробу для кожного. Цей вид термобілизни забезпечує відмінну терморегуляцію — все завдяки використанню технологічних матеріалів. Основне призначення – зберегти тепло та відвести вологу. Виробники пропонують рішення, які можуть бути не тільки функціональними, а й просто стильними — впевненість буде в будь-якій ситуації. Далі ми розповімо все про матеріали, різновиди та розберемо принцип роботи такої термобілизни.
Які бувають термотруси
Створюються у двох основних формах: термошорти та термотруси. Перші мають дещо подовжену форму, а другий варіант вже має звичну форму боксерів. Всі варіанти відрізняються залежно від призначення та умов використання. Умовно поділимо моделі за наступною класифікацією:
-
Утеплені — виготовляються з метою утримання тепла та підтримки оптимальної температури тіла користувача навіть за дуже низьких температур.
-
Повсякденні — створюються з урахуванням тривалого використання такого типу термошорт чи термотрусів користувачем. Підтримка теплового балансу шкіри в холодну пору в поєднанні з плоскими швами запобігають будь-якому дискомфорту.
-
Спортивні — основним призначенням таких термо трусів вважається відведення вологи від тіла спортсмена. Можуть виготовлятись для абсолютно різних температурних режимів. Існують як літні моделі, так і вироби на осінньо-зимовий період.
Окремо варто згадати про частини термобілизни та комплекти, які вважаються “must have” атрибутами кожного спортсмена, туриста та альпініста:
-
термокофта – варіанти для різних типів активності ви можете купити у нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-який куточок України;
-
термобрюки — нижня частина комплекту термобілизни. Виготовляються як для повсякденного використання, так і різних видів спорту та активностей.
-
комплекти – повний набір, який включає обидві попередні частини.
Скільки коштує, умови доставки та будь-яке інше питання з приводу товару ви можете уточнити у нашого онлайн-консультанта. Замовити ту чи іншу модель ви можете онлайн, переглянувши відповідний каталог нашого сайту або ж завітайте до нашого офлайн магазину в м.Одеса. Вартість залежить від матеріалу, з якого виготовлений виріб та його щільності.
Із чого складаються термотруси
Декілька основних типів матеріалів, з яких створюють термо труси:
-
синтетика – чудовий варіант для активного використання, заняття бігом, катання на велосипеді та ще ціла купа активностей. Синтетичні волокна найкраще відводять вологу від тіла, тому й найкраще підходять для динамічного використання (динаміка).
-
натуральні матеріали в основному представлені вовною породи мерино. Особливості її структури дозволяють утримувати нагріте тілом повітря, відводити вологу, а м’якість та гіпоалергенність цього матеріалу не залишить байдужим нікого. Підходять для статичного повсякденного використання (статика).
Принцип роботи термотрусів
У світі туризму та екстремальних видів спорту підбір одягу здійснюється за тришаровою системою. Базовий шар відводить вологу та підтримує оптимальну температуру тіла. Шар утеплення – зберігає тепло, вироблене тілом. Представниками цього рівня є — технологічний фліс, тонкі пухові куртки. Зовнішній шар — захисний, допомагає не змокнути під дощем чи снігом та не зважати на вітер.
Існує одвічне питання “чи варто носити термотруси під термобілизною”. Конкретної відповіді немає й досі, адже багато чого залежить від індивідуальних потреб кожного з нас. Найкраще – не накопичувати однотипних шарів, щоб волога не накопичувалась на одному з них. Особливо це стосується використання бавовняних трусів під синтетичною термобілизною. Перші швидко накопичують вологу та дуже довго висихають, через що втрачається сенс у термобілизні над ними. Більш детально про принципи роботи різних типів матеріалів та правильний підбір одягу можна прочитати у нашій великій статті про підбір термобілизни.
Які температури витримують термотруси
Варто зазначити, що перш ніж купити термотруси, потрібно розібратись з температурними режимами, в яких вони будуть використовуватись. Залежно від моделі та матеріалу, з якого виготовлений виріб виробники пропонують різні температурні режими для яких термобілизна, труси чи будь-який інший компонент термо комплекту підходять найкраще. На відповідній етикетці конкретної моделі мають бути зазначені температурні діапазони від та до. До прикладу за статичного використання конкретна модель буде комфортною за +10 градусів за Цельсієм, а за активного до -15. Також неодмінно варто звертати увагу на щільність матеріалу. Перш ніж купити термотруси з вовни мерино, перевірте щільність виробу на відповідність сезонам:
-
125-150 g/m2 відповідатиме літньому сезону;
-
150-200 – демісезон;
-
200-260+ відповідають зимовому сезону та дуже низьким температурам.
Як правило, ціна виробів з більшою щільністю — вища. Скільки коштує конкретний варіант для потрібного діапазону температур ви можете дізнатися, переглянувши відповідний каталог нашого інтернет-магазину.
Переваги покупки термотрусів в Adrenalin
Якщо ви плануєте замовити термотруси для повсякденного використання, бігу, катання на гірськолижному курорті чи будь-яких інших активностей – обирайте спеціалізовані магазини. На нашому сайті можна знайти як жіночі, так і чоловічі моделі. Каталог нашого інтернет-магазину дозволяє знайти товари за приємною ціною, адже ми постійно проводимо акції. Вартість кожної нової покупки можна зробити ще цікавішою, адже у нас діє система лояльності, до якої ви можете долучитись.
У нашому фізичному магазині в м.Одеса можна обрати повний комплект термобілизни, труси та практично все спорядження, яке може стати в нагоді для будь-якого мандрівника, спортсмена чи навіть альпініста. Ми здійснюємо відправки замовлень щодня, тому доставка в будь-який куточок України буде настільки швидкою, наскільки це взагалі можливо.
Залишайте замовлення на сайті магазину Adrenalin, а зворотній зв’язок від наших менеджерів не змусить вас довго чекати.