Кількість
|
Вартість
|
||
|
Провести вихідні або відпустку у лісі в компанії друзів чи сім’ї - це не ідеальний варіант активного відпочинку на природі. Звісно, це звучить чудово, але вам точно не сподобається компанія комарів ввечері або несподіваний проливний дощ. Саме щоб запобігти таким негараздам і потрібен кемпінговий намет, а його якість напряму вплине на ваші враження від часу, проведеного серед дикої природи.
Кемпінг вкорінився як гарний спосіб проведення вільного часу і відповідно асортимент усього необхідного спорядження тільки розширюється. Це ж стосується і наметів кемпінгових, відповідно треба знати як їх розрізняти, на що звертати увагу при виборі. Ми розкажемо вам більше про різноманіття моделей кемпінгових наметів, принцип встановлення, розміри та багато іншого.
Конструктивні особливості кемпінгових наметів
Намет кемпінговий на відміну від туристичних наметів, як правило, є більш зручним і великим за розмірами. Такі його характеристики обумовлені тим, що його використовують під час виїздів на природу на довгий час і нема потреби транспортувати його на собі у поході. У наметів цього виду є багато особливостей, різноманітних конструкційних фішок для певних умов.
-
Розміри/місткість - в основному, кемпінгова модель намету значно вища і більша у довжину та ширину, ніж туристична. Значна висота обумовлює його середні показники вітростійкості, тому встановлюючи такий намет у вітряному місці, кріпіть його усіма кілочками й відтяжками. Водночас, завдяки висоті до 2 м (у певних моделей) можна спокійно ходити всередині кемпінгового намету у повний зріст. Розміри у таких моделей розраховані не тільки на спальне місце і трохи місця для рюкзака у тамбурі. У більшості кемпінгових наметів тамбур просторий, щоб там можна було поставити розкладні стільці, столик або ще якісь кемпінгові меблі. У кемпінгових наметів також широкий внутрішній простір, щоб там спокійно могли розміститися усі люди. Деякі моделі розраховані ще на розстібання тамбура і використання входу як додаткового тента від сонця.
Місткість кемпінгових наметів варіюється від 3 до 6-8 осіб, також у більшості з них на спальне місце для однієї людини відводиться трохи більше місця, порівняно з туристичними.
-
Вага - кемпінгові намети можуть важити від 6 до 15 кг, залежно від моделі, будови й кількості тамбурів. Але враховуйте, що вам треба буде просто дістати цей намет з багажника і зібрати, тому ви навряд відчуєте дискомфорт від цього.
-
Форма - що стосується форми намету, то тут краще надавати перевагу наметам з дугами які перехрещуються одна з одною. Така конструкція тримається значно краще, ніж “бочка” або “купол”, але звісно треба розглядати кожну модель окремо, адже особливостей у конструкції може бути дуже багато. Також при виборі форми намету спирайтесь на власні побажання стосовно входу, розмірів і іншого.
-
Матеріали - якщо ви хочете купити кемпінговий намет, то вас точно хвилює питання його довговічності. Це повністю залежить від якості матеріалів, які використовуються, і звісно від умов використання. У будь-якого намету є каркас, внутрішній шар (спальне місце) і зовнішній шар (тент). Каркас або дуги у більшості кемпінгових наметів виготовляють з використанням фібергласу. Цей матеріал може бути не дуже зносостійкий в умовах походу, але для кемпінгу чудово підходить. Зрідка у великого намету для кемпінгу можна побачити алюмінієву дугу, адже використання цього матеріалу не є необхідним у подібних моделей. Дуга з алюмінію звісно буде менше важити, але знову ж, такі намети возять в багажнику. Що стосується внутрішнього шару, то тут як правило використовують сітчастий матеріал у міксі з нейлоном. Сітка використовується для кращої вентиляції, а нейлон забезпечує захист від вітру з боків. Матеріал дна в основному це поліетилен або поліестер високої щільності, він має надійно захищати від можливих проколів, вологи й трохи від холоду. У випадку кемпінгових наметів не треба використовувати такий елемент спорядження як футпринти. І останнє за рахунком, але не за значенням - матеріал тенту, це саме той шар який захищає вас від дощу, вітру. Якісний тент має бути вологостійким із відповідними показниками, найкращим вибором буде щільність не нижче 75 D.
Тож, якщо ви хочете купити намет для кемпінгу, щоб він був просторий і ваш відпочинок з ним став тільки кращим, то відштовхуйтесь від власних побажань і технічних характеристик. І пам’ятайте, що компактність та комфорт також впливають на те, скільки коштує намет.
Знаходитесь в Одесі та шукаєте де купити кемпінговий намет, дізнатись його вартість і характеристики? Запрошуємо вас відвідати наш офлайн-магазин, наші консультанти підкажуть вам усі їх особливості, а ви власноруч зможете протестувати вподобану модель. Якщо ви хочете замовити намет, наш інтернет-магазин adrenalin.ua завжди онлайн. У нас ви легко можете переглянути усі деталі, дізнатись ціну і замовити доставку у будь-яку точку України.
Що слід врахувати при покупці намету для кемпінгу
Перш за все, звісно, розраховуйте на кількість осіб, ваші особисті побажання стосовно внутрішнього простору. Намет для кемпінгу має надійно захищати вас в будь-яку погоду, адже влітку ви не обов’язково будете мати справу з дощем. Універсальний намет буде добре вентилювати влітку під пекучим сонцем і при цьому в ньому можна буде комфортно почуватись під дощем десь в горах.
Кемпінговий намет не назвеш сезонним, як от, наприклад, штурмові намети для високогірного альпінізму. З подібними моделями не підеш у похід Карпатами влітку, адже вони пристосовані до зовсім інших умов і їх функціонал не буде розкритий. Тому сезонний намет це не для всіх видів активного відпочинку на природі, звертайте увагу, що деякі штурмові моделі можуть бути візуально схожі на кемпінгові.
Враховуйте місткість вашого авто, намет не буде займати весь багажник, але якщо він у вас і так забитий кемпінговими меблями, може виникнути проблема. Також розраховуйте й на те, що для великих кемпінгових моделей треба багато місця на галявині, де ви збираєтесь ставати табором. Обирайте рівні ділянки, з мінімальною кількістю пагорбів і камінців або гілок, це може вплинути на строк служби намету. З міркувань безпеки також не радимо ставити кемпінгові намети під сухими деревами, або великими сухими гілками.
Купити намет це ще не все, для його встановлення вам точно знадобиться не одна пара рук. Через габарити такі намети мають доволі довгі дуги, значних розмірів тент і одному встановлювати його буде просто незручно.
Якщо ви вже маєте намет і з ним трапилась якась біда, ви загубили кілочки або що, ви завжди можете ознайомитись з каталогом аксесуарів для наметів на нашому сайті. Наші менеджери допоможуть вам з вибором, підкажуть скільки коштує потрібний товар і оформлять доставку.
Переваги покупки намету для кемпінгу в Adrenalin
В нашому магазині ви знайдете все необхідне кемпінгове обладнання, складні стільці, столи й багато інших меблів. Окрім цього, у нашому асортименті також представлене спорядження для багатьох видів екстремального спорту.
В нашому офлайн-магазині в Одесі ви можете особисто переглянути всі доступні моделі кемпінгових наметів, встановити їх і оглянути зсередини. Наші консультанти вам у цьому допоможуть, підкажуть ціну та поділяться цікавими фішками різних моделей.
І навіть, якщо ви знаходитесь у зовсім іншому куточку України, ви завжди можете відвідати наш інтернет-магазин. Там ви зможете ознайомитись з широким каталогом товарів, дізнатись їх вартість та характеристики.
Ми в adrenalin.ua завжди раді допомогти вам з вибором спорядження чи одягу для активних видів спорту.